Micro Plus’ın Faydaları Nelerdir?

Spor yapmaya üşenenler için pratik bir alternatif olan cihazımızın 1 saatlik uygulaması 62 saatlik spora eş değerde olduğu kanıtlanmıştır. Bu sayede spor yaparken dahi çalıştıramadığınız kasları çalıştırmış oluyoruz.

Faydaları saymakla bitmeyecek cihazımızın zayıflama, incelme, toparlama, sıkılaşma gibi etkilerinin güçlü olmasının yanı sıra sporcuların kaslarının atrofe olmasını engellemek için kullandıkları gibi kronik hastalıklar sonrası uzun bir nekahet dönemi geçirdiklerinde rehabilitasyon programlarına destek olarak vücudun kendi yapısını ve formunu koruması için ihtiyaç duyulan cihazlardan biri olarak da kullanılmaktır Micro Plus.

Micro Plus sıkılaşma ve incelme etkisinin yanı sıra gençleşmeyi de destekleyen bir özelliği var. Cilt sarkmasını tedavi ederken cildin sıkılaşmasını ve toparlamasına yardımcı olan bu cihazın etkisini ilk seansın sonunda hissedebilirsiniz.

Micro Plus Hangi Aralıklarla Yapılmalı?

Micro Plus’tan tam bir sonuç almak için hafta da 2 ya da 3 gün toplam da 12 seans gelerek neticeye ulaşabiliyorsunuz. 6 hafta içinde yüzde toparlanma, gençleşme, dirileşme ve lifting etkisi açıkça hissediliyor. Benzer etkiler kol, karın, basen ve bacaklar gibi vücudun diğer bölgelerinde de görülüyor.

Micro Plus Yaptırırken Acı Duyuluyor Mu?

En etkileyici yanı ise acının çok az olması, kişi elektrik uyarıları verilirken sadece sinek ısırığı gibi çok az sinyaller hissediyor. Onun dışında şiddetli bir ağrı kesinlikle yok sadece kaslar uzun bir süre çalışmadığından ilk birkaç seans sonunda kas ağrısı hissetmek mümkün olabilir ki o bile çok antrenmansız vücutlarda olabiliyor. Micro Plus’ın Faydaları Nelerdir?