Merhaba

Ben Meral Mengüş, müziğe meraklı, sanata meraklı, gezmeyi-görmeyi seven, bilgiye ve bilgiyle dolup taşmayı seven biriyim.

Mesleki yaşantıma 2001 yılında başladım ve 2003 yılında da LCC güzellik ve makyaj okulunu bitirerek ardından bir dizi eğitimlerle bugüne kadar geldim ve hala dünyada ki yenilikleri takip ederek eğitim almaya devam ediyorum.

Uzmanlık alanlarım arasında Cilt Bakımı, Makyaj, Protez Tırnak, İpek Kirpik, Kalıcı Makyajın tüm uygulamaları yer almaktadır. Protez tırnak dalında 2006 yılında katılmış olduğum bir yarışmada Türkiye 3.lügünü kazandım ve kazandığım yarışma sonrasın da yıllarca protez tırnak eğitimlerini gerek yurt dışında, gerekse yurt içinde, çeşitli eğitim kurumlarında eğitimci olarak davet edilip sektöre yeni meslektaşlar kazandırdım.

Yine kalıcı makyaj ( kaş, eyeliner, dudak ) ve ipek kirpik uygulamalarında da yıllardır verdiğim eğitimler ve seminerlerden sonra bugün gerek merkezimizde gerekse de güzellik ve estetik dalında eğitim veren üniversite ve eğitim merkezlerinde yeni öğrenciler yetiştirmekteyim.

Kalıcı makyaj ve ipek kirpik eğitimlerimi Türkiye’nin öncü firmalarında biri olan EBC adlı firmadan 2003 ve 2006 yıllarında eğitim alarak yoluma dünyada kabul görmüş birçok başarılı firmanın işlerini takip ederek, İngiltere ve Almanya’da ki eğitim merkezlerinden de kendimi daha iyi yetiştirme fırsatım oldu.

Bugün ise Etiler’deki merkezimizde güzelliğe ve bakıma dair tüm uygulamaları ben ve ekibim samimiyet, dürüstlük ve kaliteli iş yapmayı hedefleyen çizgimizle her yıl artarak giden istikrarlı çalışmalarımızla sektöre damgamızı vurmak yolunda ilerliyoruz.Meral Mengüş'ü Tanıyalım