Kirpik Lifting

Avrupa’da ödül almış, L’avely kirpik lifting markasının Türkiye temsilciliğini alarak, sektörümüze ‘kirpik lifting’de kaliteyi kazandırdık.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yılların en popüler uygulamalarından biri olan ‘kirpik lifting’ bilmeyenler tarafından çok sık kirpik perması ile karıştırılmaktadır ve ikisinin birbirinden çok farklı uygulamalar olduğunun bilinmesini isterim.

Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik lifting doğal kirpiklere uygulanan ve doğal kirpiklerin onarılmasını, güçlenmesini ve uzamasını sağlayan aşamalı olarak keratin solüsyonlarının kirpikte bekletilerek ve estetik bir görünüm sağlamak suretiyle yapılan bir bakım uygulamasıdır. Kirpik lifting, kirpik uzatma sistemlerinin aksine, bakım dostu bir işlemdir.

Kirpik lifting kullanırken kirpikler ıslanabilir, yağlı ürünleri ile temizlenebilir ve su geçirmez maskara uygulanabilir, güneşlene bilinir ve yüzüle bilinir. Bu anlamda diğer kirpik uygulamalarından çok farklıdır.

Kirpik Lifting Kimlere Yapılır?

Kirpik lifting aslında 16 yaşından itibaren isteyen herkese yapıla biliniyor. Amacı kirpiği beslemek olan bu bakımın hiçbir sakıncası yoktur. Özellikle tercih edenler ise, kirpikleri takma kirpiklerden yıpranmış, makyaj temizleyicileri ve makyaj ürünlerinden kirpikleri zarar görmüş, kirpikleri dökülenler, kirpikleri zayıf olan kişilerin tercih etmesinin yanı sıra estetik açıdan yukarı kalkık ve kıvrık görünmesini isteyen düz kirpiklilerle beraber rimel kullanmak istemeyen kadınların da bir numaralı tercihi haline dönüştü.

Kirpik Lifting Eğitimi

L’Avely Kirpik Lifting eğitimini merkezimizde ya da sizlerin salonun da kişiye özel uzmanlarımız eşliğinde, kirpik lifting yapmayı öğreneceğiniz yarım günlük bir eğitim süreci ile sizleri yeni işinize hazırlıyoruz. Bilgi ve pratik becerilere büyük değer veriyoruz ve bu nedenle her iki konuda da gerekli bilgileri ayrıntılı bir şekilde aktarıyoruz. Öncelikle geniş bir teorik bölüm ve onu takip eden beceri geliştirme aşamasına geçiliyor, böylelikle kendinizi uygulama öncesi ve uygulama sonrası tüm bilgilerle donatılıyorsunuz. Uygulamayı daha sonra bir model üzerinde yaparak pratik kazanmış oluyorsunuz. Eğitim sonrası verilen sertifikalarımız ise Hollanda onaylı olarak sizlere sunulmaktadır.

Neden L’Avely Kirpik Lifting Markasını Tercih Etmelisiniz?

L'Avely'nin kirpik lifting ürün kalitesi açısından Avrupa’nın en iyisi seçilmiş olması. Kirpik lifting konusunda uzun yıllara dayanan deneyimden sonra, profesyonellerin uygulamayı mümkün olduğu kadar verimli bir şekilde yerine getirmek için neye ihtiyaç duyduklarını biliyoruz ve buna yönelik çalışmaları da sürdürmeye devam etmekteyiz.

Doğal kirpiklere optik olarak daha fazla uzunluk ve hacim veren Kirpiklerinizin olacağına söz veriyoruz. Kirpik lifting 6-10 hafta boyunca görünür kalır ve 45 dakika içinde de uygulama biter.

L’avely kirpik lifting markası ile çalıştığınız da setinizde biten ürünleri tek tek sipariş etme lüksüne sahip olduğunuz gibi müşterilerinizin uygulama sonrasındaki kirpik bakımına destek vermek amaçlı keratin serumlarını önererek bakıma destekte bulunabiliyorsunuz.

 Neden L’Avely Kirpik Lifting